blandzia - komentarze



Przyjaźń... obiacałam o nij napisc, ale nie wiem czy dam rade.. pewnie bedzie wiele niedomowien bo przyjazn jest czyms tak wielkim i tak poteznym ze ne da sie tego dokladnie opisac... . Przyjaciel, jest to ktoś bliski, komu zawsze mozesz się zwierzyć, któremu ufasz, to osoba dzieki ktorej masz chęć do zycia, wiesz ze jest ktos kto na ciebie czeka, wierzy w ciebie. Stara się ciebie zrozumieć... i odwrotnie, aby mieć przyjaciela trzeba tez nim byc. Wlasnie to jest przyjaznia... . Ona jest niczym sznur, gróby... ale trzeba uwazac by go nie przeciąć, bo po zwiazaniu go znow supełek zostania. Przyjaźń to uczucie(?) nieograniczone. Czasami jest bardzo ttrudno komus wierzyc... mysle ze przyjaciel to osoba, ktorej najszybciej to powiesz. Nie bojisz sie, co bedzie, wiesz ze mozesz na kogos liczyc. Przyjaciel cie nie zdradzi, zawsze ci pomoze, lub chce pomoc. Aby byc przyjacielem trzeba potrafic siedziec cicho, lub gdy trzeba glosno wyrazic swoje zdanie. Wielu ludzi pisoało o przyjażni, przytocze tu cytaty z nią zwiazene z którymi sie zgadzam.

Przyjaciel to ktos, kto podtrzyma Cię, gdy twoje skrzydła zapomniały jak się lata

Czym dla ptaka są skrzydła, tym dla człowieka przyjaźń: wznosi go ponad proch ziemi.

Doradzając przyjacielowi, staraj się mu pomóc, a nie sprawić przyjemność.

Przyjazn tak naprawde to cos czego nikt z nas do konca nie pozna, ja nie mam dzis tylu sil by opisac te ogromna moc przyjazni. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, bądż przyjacielem dla innych...


Blandzia...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
04.03.2005 :: 14:03 :: dzg251.neoplus.adsl.tpnet.pl

bratt.blog.pl


PRZYJACIEL

To tak cudownie jest kogoś lubić,
Jak lubi drzewo wiatr;
Nie myśleć o tym ani nie mówić,
Nie płakać, gdy go brak.
Mieć jeszcze jedno serce do wzruszeń,
Oczy do łez...
Po prostu – wszystko, co jest,
Mnożyć przez dwa, dwa światy mieć.

I WCIĄŻ NIE WIEDZIEĆ, CZEMU SIĘ TAK LUBI...
MOŻE DLATEGO, ŻE TAK LEPIEJ JEST...

To tak cudownie mieć z kim wytańczyć
Wszystko, jak Zorba Grek;
Życie , jak zapach czuć pomarańczy,
Dzielić ją wciąż na dwie.
Czasem być błaznem szczerym jak Stańczyk,
Czasem jak klaun...
Po prostu – tak kogoś czuć,
Jak siebie część, jak serca pół.


To tak cudownie móc czyjeś kroki
Poznać wśród innych stu;
I nawet smutku poznać uroki,
Dzieląc się nim na pół.
I tak niczego nie chcieć od siebie,
Lecz dawać wciąż...
Po prostu – ot, tak jak ptak
Daje swój śpiew, bo trzeba tak.


To tak cudownie komuś zawierzyć,
Jak ufa rzece łódź;
I czyjeś serce nadzieją mierzyć,
Jak rośnie widzieć móc.
Ufność rozdartą umieć załatać
Któryś tam raz...
Po prostu – kto serce ma
Łatane wciąż – kocha jak Bóg.
***************************
Taką piosenkę kiedyś napisałem...
03.03.2005 :: 19:45 :: sky-te.pai.net.pl

oceniamblogi00

zajżyj na www.oceniamblogi00.talk.pl gdzie pojawiła się ocena twojego bloga (gratuluję fajowskiego bloga!! ) Pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć