blandzia - komentarze



heja... Ja od 6;30 jestem na nogach... Tak tak juz opisuje co sie talo...MIalam na targi skolne isc wystepowac... . Rano, w budzie zanim wyjechalismy, dostalam ochrzan od babki z Angola (DOMOZOLKA),bo na Fyksa nie moglam isc, poszedl za mnie Kuba. Potem Autobusikeim tam. W pierwszej części nie tańczyłyśmy, dopiero w 2... . Zanim tanczylysmy odwrocil sie taki chlopak do ktorego Monika zarywala i zapytal czy nie jest mi zimno, ja mu na to ze nie, a Sandra cos takiego "to gorąca dziewczyna" hihihi. Potem byla proba, w mostku zwalilam sie na Martyne..., pani mowi "jeszcze raz", ja robie mostak a Martyna tlumaczy cos z pomponem... i w koncu w tym mostku sie wkurzylam i krzyknelam "qzwa Martyna dawaj" i sobie o mnie przypomniala i mnie podniosla;]. A na wystepach pomylilam sie;/. Potem mialam kolko miec, przychodzimy do budy a tu sie okazuje ze 3a i 3b maja wf. Wiec rozebralam sie( z kurtki wy zboczki), i se czekalam. Wychodza z sali... ida a Pacho wziol moja kurtke i zaniosl ja do szatni.... Blandfzia jak zwykle przestala myslec i weszla tam zeby wziasc ta kurtke... ok udalo sie praie... wzieli znowu... A potem jak wychodzili to mi cos mowili ale nie pamietam dokladnie. Potem ukladalysmy uklad... ale zamieszania eh. TO byl eeee ciekawy dzionek... inne tekst tez lecialy ale nie chce mi sie ich pisac... . PAPAPA



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
20.08.2006 :: 12:42 :: CMPC000-106.CNet2.Gawex.PL

olek kruk
Talk.pl :: Wróć