blandzia - komentarze



Najbardziej cenie odwagę… ta wiem ze to podpowiedz do mojego qizu ale trudno, musze napisać dlaczego właśnie ją… . Otóż mało kto potrafi stanąć przed wszystkimi i przyznać się do winy… . Taka odwaga jest dla mnie najważniejsza… Kiedy ktoś zrozumie, przyzna się do błędu, winy… . To cholernie trudne. I dlatego bardzo cenię ludzi którzy potrafią wstać i powiedzieć „ to moja wina”, którzy po 3 godzinach burzliwej dyskusji, zaczynają rozumieć drugą stronę i mówią na oczach wszystkich „masz rację”. Właśnie takich ludzi szanuję, mają oni honor, ale i odwagę i potrafią się przyznać do błędu. Może po części cenię ich dlatego, że ja czasem nie potrafię tak się zachować… nie potrafię, a czasem nie chcę. Ja cenię w ludziach to czego nie potrafię czasem znaleźć w sobie. W każdej sytuacji potrafię być szczera (jeśli chcę), otwarta (nio chyba jestem)… ale nie zawsze potrafię wziąć na siebie całą winę, mimo, że tak bardzo chcę… . Ale takie są właśnie moje wady i postanowiłam, że przynajmniej do nich się przyznam.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć