blandzia - komentarze



Eh, jakie to dziwne, że rzeczy o których marzymy w pewnym czasie, wcześniej są wręcz banałem, rzeczą oczywistą, nieważna… . A jest tych rzeczy wiele… . teraz chciałabym, żeby było gorąco, słoneczko parzyło prawie wręcz. Żeby było jasno, przyjemnie, przyjaźnie… . Aby można było wylegiwać się na trawie, pływać w baseniku, cieszyć się życiem. Tak było 2 lata temu. Właściwie było to na obozie. Miałam wspaniałych qmpli (ja nie mówię tu, że moi przyjaciele są źli, nie, oni wspaniali są… ale wrócę może do tematu) , było słoneczko. Codziennie rano rozgrzeweczka, biegnko. Potem śniadanie, rowerek. Po rowerku brak sił, obiadek, basenik. Potem sobie oglądałam TV albo wygłupiałam się. Do 2 w nocy u chłopaków siedziałam. Było tak fajnie. Właściwie nie dopuszczałam myśli, że w przyszłym roku mogę nie jechać, ale… no tak nie pojechałam. W tym roku jadę na 2 oboziki. Będą Ci qmple, te zabawy. Eh znowu się facio będzie na nas darł. Ale się cieszę! Tyle, że oni pewnie o mnie zapomnieli… ciekawe czy może pamiętają, raczej nie. Widziałam ich zdjęcia, bardzo się zmienili, ja pewnie też. Ciekawe czy będzie tak fajnie, zobaczymy… .Na pewno nie będzie tak samo. Bez Asi, bez Karoliny… . Ehhh. Ale będzie ten sam trabant, ten sam Stasiu, tacy sami ale inni… . Muszę jechać! Inna rzecz która wydawała mi się nie potrzebna to miłość ale… no dobra o tym kiedyś indziej…


.







Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć