blandzia - komentarze



Znowu na talku... . Supcio... ale zmieniaswoje zycie jesli o tym nie wiecie wiec i tu zmenie wszystko. Tu bede pisala wszystko, postanowilam tak... . Wiersze bede dodawac i na tego i na bloga z wierszykami, notki wszystkie tu, opisy dni tu, przemyslenia tu, cytaty tu, pomysly tu! WSZYSCIUTKO. Co zamierzam zmienic w sobie...?ehhh prawie wszystko... . Jedno jest pewne nie bede nikogo udawac, bede soba. A jaka jestem? ehhhhh codziennie rano wstaje z poczuciem winy... staram sie je ukryc za usmiechem, staram sie ukryc smutek wesoloscia, i zatrzasnac w sobie uczucia. Owszem, nadal bede usmiechnieta, radosna, ale na pewno nie bede ukrywac i dusic w sobie nieczego. NIe bede powstrzymywac sie od placzu lub smiechu. Bede soba i juz. Dzisiaj ktos pozwolil mi cos zrozumiec (serdeczne pozdro dla Marcina), ale ja bylam glupia, musial ktos na mnie nawrzeszczec zebym zrozumiala pewna rzecz... . Nadal bede obrzerac sie pizza i slodyczami, na to nie ma rady hihi. Bede czytac ksiazki i ogladac filmy, siedziec tu i pisac tego blogaska z ktorym tak wiele przeszam i balam sie, juz w to nawet uwierzylam, ze go strace. Na szczescie znowu moge sie zalogowac jupi! A co do bloga... zmenie:
-szablonik (mam nadzieje ze Wader sie nie obrazi)
-dodam wierszyki
-dodam mnostwo dodatkow
-zrobie w linkach renesans
-postaram sie krotko mowiac, zeby sie wam podobal, macie jakies pomysliki?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć