blandzia - komentarze



Dobra ludzie, koniec smutku, kutni wszystkiego. Przestanmy wszyscy sie smucic... . Przynajmnije sprobujmy. Wiem ze to trudne, i pewnie mi sie nie uda, ale przynajmnije sprobuje. Ta notka raczej krociutka jest, ale cio tam... . Ehhh dziwne jest to ze kiedy chce sie cieszyc to przypominaja mi sie rzeczy przez ktore nie moe, po prostu nie umiem sie cieszyc. ehhh z reszta one mi sie zawsze przypominaja, niewazne czy jestem juz smutna czy dopiero bede to jakos mi sie przypominaja... . Po prostu ja nie moge przestac sie o cos martwic. Ale kiedy juz nie mam o co, to jest jeszcze gorzej, bo wtedy mam wrazenie ze nikt mi nie ufa, po prostu jestwem podejzliwa i w wszystkim widze jakas tajemnice, skryte znaczenie. Oj tloske sie rozpisalam ale cio tam. Ja dzisiaj wszystko psuje. Tzn na szczescie nie chodzi o wazne rzeczy tylko po prostu rozwalilam 3 dlugopisy (nie boj sie Cynthia, nie ten Twoj), nozyczki i polamalam wieszak. Oczywiscie nie celowo, chociaz...;D. Eh juz sie nie ryje z zarowek (na razie nie...). Teraz ogolnie mi sie humorek zepsul, ale mysle ze kiedys wroci do normy, mam nadzieje... . Ja juz zaczynam pisac jak nawalona wiec ide... papa i pozdro dal wszystkich, badzcie szczesliwi, zawsze!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
13.01.2005 :: 17:45 :: mazowsze.info

sarna

Aha możebyś mi coś klikła ?????

mój adres e mailowy to sarna146@tlen.pl
13.01.2005 :: 17:43 :: mazowsze.info

sarna

heja!!!!!!!!
masz spox blog i podziwiam cię twoją zapalczywością do dążenia aby na świecie nie było kłótni i smutku.ALE CZEMU MASZ NIEDOSTĘPNE GG????????????

P.S.Lubisz j .polski???????
11.01.2005 :: 19:04 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosiak;)

No zobaczymy jak to sie sprawy potaczą....;/
11.01.2005 :: 19:03 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Z Tobą zawsze będe szczęśliwy :D Tylko że czasem są te * kłutnie ;-( które wszystko psują;] Ale już ich chyba nie będzie!
Talk.pl :: Wróć