blandzia - komentarze



Po co zyjemy. Ehhh dzisiaj moja wersja bedzie z lekka pesymistyczna ale co tam. Zyjemy po to zeby...umrzec. Aby po smierci zostac zakopanym w ziemi (lub splonym, jak kto woli). Będziemy pozyteczni dopiero po smierci bo wtedy przynajmniej dostarczymy pokarm ochydnym robalom, w koncu damy komus (no dobra, czemus) cos z siebie... . Okropna jestem nie?? Ale co tam ja innego sensu zycia w obecnej chwili nie widze. Jestem poj* bo sadze ze mnie unika ktos kogo bardzo lubie, chociaz nawet nie mam podstaw tak twierdzic... . NIo ale logicznie rzecz biorac to na tym swiecie tylko przeszkadzamy... . Moze nie wszysycy ale ja na pewno;/. Wogole mam taki humcio ze zarazzz chyba... a wlasciwie to nic nie zrobie, nie bede sie zabijac bo nie chce zeby za wczesnie mnie robale zzajadly, nie rozplacze sie bo to bez sesu, nie zaczne krzyczec bo sama zwariuje, bede siedziec tu tak bezradnie i myslec o tym kiedy poprawi mi sie humcio, a jak wasze humorki??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
07.01.2005 :: 18:41 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Eeee no troche tego niekumam ( jak to ja :D ) Ja Ciebie też nie unikam! Uszy do góry :DDDDDDDDD
07.01.2005 :: 18:17 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosiak;)

Wiesz Blandziu jakby coś to ja cie nie unikam tylko wzieło mnie na oglądanie filmikóff (komedia romantyczna;D) i wiesz...poszłam sobie;)
Nie smóć się i głowa do góry...bo...
BEDZIE GOOD;;)
Talk.pl :: Wróć