blandzia - komentarze



hej. Opowiem wam dzisiajszy dzionek haha. Najpierw nie bylam na reli i polowie angola. Na polowe tego angla przyszlam i nic nie robilam tylko se siedzialam;]. Potem kino bylo, 1a(moja klasa...) i 3b(tam jest Agusia, Karcia i Pacho). Najpierw pol godziny przed sala stoimy bo oni "sprzataja", potem babka sie tlumaczy 15 minut czemu tak dlugo, a potem facio mowi troche o filmie i 2 godziny filmu;]. Potem blandzia idzie z kina i sie jej przypomina ze przeciez zostawila torbe, wiec sie wrocilam po nia. Idziemy a Karolina i innymi dzieffcynkami na przystanek a Agusia, Pacho i Wojtek ida se pochodzic. My stojimy na przystanku. W koncu jest autobus do ktorego sie mielismy zmiescic prawie (kilka osob zostalo...). Wiec jedziemy, nie ma sie gdzie zlapac (ja sie Magdy zlapalam). Jak autobus chamowal to blanda zawsze popchnieta przez Magde na takiego synka leciala ehhh... . I jedziemy se. W koncu wychodzimy sie i sie cieszymy ze zyjemy. Potem z Karciom po kom idziemy i omal nie zapomniala zaplacic faciowi haha. I do domku. Jestesmy przy budzie i widzimy...Agusie, Pacho i Wojtka, oni zdazyli se posiedziec, czegos sie napic i takie rozne;]. Pacho i Wojtek nic nie mowili po drodze... Doszlam do domku i takim sposobem bylam tu o 16;45. Hihi, spadam ppappa;]


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
07.01.2005 :: 15:41 :: fojt.wnc.katowice.pl

To u góry pisałam...Ja;)...chyba sie do myślasz kto no nie???;>...tak tak...zgadłaś...;]

created by GoSiAk;)
07.01.2005 :: 15:40 :: fojt.wnc.katowice.pl

Ale musisz przyznać...uroda Orlando Blooma przewyższa wszystkich;)
Hymmm.....Brad Pitt też niezłe cacko...ale zostane przy swoim, ze Orli jest najlepszy!!!;)
Talk.pl :: Wróć