blandzia - komentarze



Pewnie każdy z was miał kiedyś doła, na pewno nawet więcej niż jednego, taaaa kazdy moze miec podobno swoj zly dzien, ale nie wiem czy komus z was zdazylo sie miec 4 inne humorki kontrastujące ze soba w ciagu jednego dnia, a co dopiero miec takie humorki 3 dni z rzedu... Dobra, skoncze juz z mysleniem moze. Ehhhhhh 9 osob mi mowilo "nie mysl tyle" a kiedy w końcu staram się nie myśleć wtedyyy mowia "ty nie myslisz..." ehhhhh tak zle, i tak niedobrze. Wydaje sie że jest mało takich sutulacji w zyciu, bez razwiazania. Ehhh zawsze jest ktoś komu nie pasuje jakies rozwiazanie, kto sie smuci z jakiegos powodu. NIe no nie bede juz nudzic ehhhh. JA ide papapa


"Wiedzy nabywa się czytając książki, lecz wiedzę najpotrzebniejszą - znajomość świata - zdobywa się czytając w żywych ludziach i studiując wszystkie ich wydania."

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
05.01.2005 :: 21:27 :: tb128.internetdsl.tpnet.pl

Agacia

wuiesz piowiem ci tyle. Ja mam kontrastowe chumorki 4 razy dziennie, ale o tym juz tylko jajco może ci powiedziec. :-)
aha i jeszczer jedną NIE NUDZISZ

05.01.2005 :: 21:25 :: tb128.internetdsl.tpnet.pl

wuiesz piowiem ci tyle. Ja mam kontrastowe chumorki 4 razy dziennie, ale o tym juz tylko jajco może ci powiedziec. :-)
aha i jeszcze jedną NIE NUDZISZ!!
05.01.2005 :: 18:26 :: cir126.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola

k?rde...nie chce się wyświetlić!!
05.01.2005 :: 18:25 :: cir126.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola

ByWają cieszkie dni...ale gdzieć napewno...iskrzy się mały płomień nadziei na lepsze dni. Trzeba znaleść drugą
05.01.2005 :: 18:25 :: cir126.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola

ByWają cieszkie dni...ale gdzieć napewno...iskrzy się mały płomień nadziei na lepsze dni. Trzeba znaleść drugą
05.01.2005 :: 18:25 :: cir126.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola

ByWają cieszkie dni...ale gdzieć napewno...iskrzy się mały płomień nadziei na lepsze dni. Trzeba znaleść drugą
05.01.2005 :: 18:25 :: cir126.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola


05.01.2005 :: 18:24 :: cir126.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola

ByWają cieszkie dni...ale gdzieć napewno...iskrzy się mały płomień nadziei na lepsze dni. Trzeba znaleść drugą
04.01.2005 :: 20:32 :: cis67.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ada

to kolejny dowód że świat jest popaprany:/:/:/
04.01.2005 :: 20:32 :: cis67.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ada

to kolejny dowód że świat jest popaprany:/:/:/
04.01.2005 :: 19:52 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

Cześć! Jestem Magda! Właśnie niedawno zaczęlam od nowa prowadzić mojego bloga i chcialabym aby znalazlo się w nim pare fajnych dodatkow! Chcialam zorganizować konkurs! Jeśli masz jakieś pomysły na kon. to koniecznie mi je napisz na blogu w komciach! Bo jeszcze nie wiem czego on będzie dotyczyl! A od razu jeśli pomysł sie uda to koniecznie się zgłoś bo twój blog jest bardzo fajny! Zawsze przecież są szanse na wygraną! Pozdro i papki a przedewszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2005 ROKU!!!
Talk.pl :: Wróć