blandzia - komentarze



qrde, nie wiem co napisac, nie wiem o czym bedzie ta notka, i jak bedzie dluga... jest 20:16, siedze w pokoju, na kompie,z dolu sysze glosy mojich starszych, chyba mnie wolaja, ale co tam..., Siedze tu, na gg nie ma nikogo, wiec siedze sama i przegladam blogi..., wiekszosc z nich jest szara i smutna co jeszcze bardziej mnie doluje...hmm nie pisalam ze mam dola, nio wiec pisze ze mam. Siedze tu, patrze na niebieskie sciany pokojiku, podbno niebieski uspokaja...ale nie, teraz mnie wkurza, nie dosc ze siedze w pokoji w ktorym zawsze jest albo zimno albo duszno (obwecnie zimno) to jeszcze wokol mam niebieski sciany ktore chca mnie uspokojic, ta mi cos bbije, ciany chca mnie uspokojic nie no, tylko ja jestem taka zdolna i taki debilizm umiem wymyslic... . Probuje po raz 100 przegladac Filipinki, ale nic, widze te artykuly i moge je wrecz recytowac, a w dodatku najnowsza filipinka jest tak do dp. ze chyba ja spale... . Jak zwykle siedze w ciszy (takokresla to Michal), czyli slysze tylko szum komputera, i galezie trzaskajace na dworze. Aha, nie napisam czemu mi zimno... Otwarlam okno, holernie zimno tam na dworze jest, ale wole jak mi zimno niz duszno wiecccc sobie posiedze. Wlasciwie to dobrze ze mi zimno bo skupiam sie na czyms innym niz na mojim humorku, o teraz jest godzina 20;26 juz,10 minut narazie pisze jesli ktos liczyc nie umie. Teraz patrze na kwiatek, taki zielony caly, zielen to zwykle moj ulubiony kolorek, ale nieee teraz Blande wkurza, widze w nim wroga, tak w kwiatku, nie no ja naprawde wariuje ludzie!, Znalazlam fajnego, jasnego, żółtego bloga, alee ehhh ten cieply kolor mnie nie rozwesela, on mnie wkurza swoja wesoloscia, ja tu taka zdolowana a tu widac ktos radosny, ehhhhhh co ze mna jest?? Nie wiem... Dobra lepiej nie bede szukac sojusznika w kolorach.....co ja pieprze, sojusznika, qzwa...Zwykle nie przeklinam duzo, i teraz chyba tez nie bede, mam nadzieje. Juz 20;32 ktos wystrzelil petarde, jakas, ehhh nio dobra, mialm nie przeklinac. Napisala do mnie Monika, ehhh jednak jest ktoś na gg, nie zauwazylam jak weszła. Nio i Oskar jest teraz, ale on nie ma mojego gg, a sam nie odpisuje wiec sie nie liczy. a wlasnie jest 20;39 . Teraz o 20;40 wszedl Karol. Ale z nim nie bede gadac, bo on ostatnio ma humorki (oczywiscie nie gorsze niz ja teraz). A czemu mam zly humorek...sama nie wiem. MOze dlatego ze jestem sama, chociaz nie... zwykle jestem sama bo jak sie z netu o 2 wychodzi to tak jest. To inny Sylwester niz co roku... zwykle uwazalm sylwester za jakis wyjatkowy dzien i takie tam, teraz owszem jest wyjatkowy w stosunku do innych dni bo zwykle o 20 na gg sa wszyscy i od innych sylwkow, bo zwykle w sylwka mialm swietny humorek. Heh...ja jestem dziwna. Jak cos to jest 20;49. Opis Karola "wdupilem pizzzzzzzzzzzzzzzeeeeeee". Fajnie, Karolek sie cieszy heh. Ja teraz bawie sie dlugopisem, pilne zajecie, nie przeszkadzac heh. Gosiak jest teraz u zyraffki;]. Zycze ci swietnej zabwy gosia;]. Tobie Michał też, i wszystkimmmmmmm. Nie przejmujcie sie mojim humorkiem, juz sie poprawil heh. Bo jak o was pomysle to od razu humorek mi sie poprawia. Przyszla Klaudia Foltinek ehhhhhhh...no coment;]. jest rowno 21, gadam jednak z Karolem, bo co robic z nudy... NIo dobra ide, potem chyba jeszcze cos napisze......papa!Koncze notke o 21;02

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
01.01.2005 :: 10:38 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Eee Napisz mi o co chodzi z tą klaudią foltinek na gg :D PLZ
01.01.2005 :: 02:03 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Blanda przepraszam za tamto! Mam nadzieję że Ci się nie oberwie.... :/
Talk.pl :: Wróć