blandzia - komentarze



Bo czasami aby zrozumiec trzeba sie przekonac ile mozna stracic. Tak... wczoraj myslalam ze sttrace dwie najlepsze przyjaciolki i chlopaka przez to ze zbyt mocno odebralam slowo "tajemnica". Zabrzmialo to dla mniczym wyrok, poczulam sie prawie ze zdradzona. Juz nawet nie chodzi o to co jest tą "tajemnicą" ale o uzycie tego slowa. Jak zwykle spanikowalam. Jak zwykle za duzo myslalam. Juz tak wiele osob mowilo mi ze ZA duzo myśle, ale ja ehhhh sama nie wiem co. Sama sobie mowie "blanda nie mysl, przestan, wydaje ci sie" ale jednak cos innego mowi mi inaczej. Moze to zazdrosc, chociaz nie wydaje mi sie to ehhhh. Michal ufam Ci ale czasem mysle ze az za bardzo ci ufam... . Gosiak tobie tez ufam i mam nadzieje ze slusznie;). Agus... tobie oczywiscie tez ufam, ale tobie cce napisac cos innego, DZIĘKUJE...papa i przepraszam was, bo dopiero gdy zobaczylam ze moge przez jedeno glupie slowo was stracic, dopiero wtedy zrozumialam jak bardzo wiele dla mnie znaczycie, przepraszamw was wszystkich, przepraszam Michał...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
30.12.2004 :: 18:32 :: 81.219.114.160

Aga

No mnie też oczywiście nie stracisz i naprawde nie ma za co dziękować:)

30.12.2004 :: 14:32 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosiak;)

Było ostro...nie ma co;)
30.12.2004 :: 13:05 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Mnie nie stracisz!! I nie ma za co przepraszać :D I pamiętaj że ja Ci też ufam!
Talk.pl :: Wróć