blandzia - komentarze



Znowu jestem na infce;]. Na lekcji jest syn p. Duniec;]. Ania nazwałą go małym...i była pytana haha. Jakbyscie mnie widzieli rano, wstalam, patrze i cala czerwona jestem, tzn takie czerwone miejsca na policzkach, zrobilam to fluidem, przechodze do budy iiii okazalomsie ze wygladam jak falaga polski.... Gosiak mi to pudrem zrobil, ale bylo go za duzo i wygladalam jak... troche zmylam i chyba jest niele, mam nadzieje, tylko skad to czerwone... . Albo dzisiaj najlepsze...ppostawilam kole na biorku, szukalam zeszytu, walnelam glowa w to biorko i mi sie cola na glowe wylala hehhh ostatno czesto roznych rzeczy sie dzieje, oczywiscie musialam umys wlosy , nie chcialam suszarka suszyc, wiec nic nie robilam tylko czesalam, alee nie wyschly i mam teraz mokre tlosecke, bardzo malutko ale jednak;]. POzdro dla wszystkoch któyvh lubie...i Osobne pozdro dla osobki ktora kocham;]


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
23.12.2004 :: 19:39 :: aaw58.internetdsl.tpnet.pl

aassiiaa89

czesć mam na imie asia i niedawno założyłam sobie bloga mam pytanko jak wstawić linki, kursorek taki fajny jak ty masz i w ogóle ??? pomożesz mi??? to mój adres www.aassiiaa89.talk.pl bardzo prosze pomóż
23.12.2004 :: 14:58 :: 83.27.14.0

engii

Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku, seksu na śniegu, mniej życia w biegu! Dużego Bałwana a w Noc Sylwestrowa zabawy do rana ... EnGiI
22.12.2004 :: 19:39 :: arf161.neoplus.adsl.tpnet.pl

masz fajny blogasek.wpadnij na mój:www.jesttakakochanakasia.blog.onet.pl
22.12.2004 :: 18:26 :: bnn250.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

O0GŁASZAM KONKURS !!!!!!!!!!!!!

NA NAJŚMIESZNIEJSZE ŻYCZENIA SYLWESTROWE

SWOJE PROPOZYCJE SKŁADAJ NA MOIM BLOGU

NAGRODY WSPANIAŁE ;-) CZEKAM NA PROPOZYCJE

POZDROWIONKI
21.12.2004 :: 18:15 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Lol www.google.pl to ta stronka tam jest wszystko!!!
21.12.2004 :: 15:31 :: bns232.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

NAJWIĘKSZA PROŚBA W DZIEJACH MOJEGO BLOGA

MUSZĘ ZNALEŹĆ JAKIE WALUTY OBOWIĄZUJĄ W RÓŻNYCH KRAJACH !!

NARAZIE WIEM ŻE DOLAR W STANACH

POMOCY , POMOCY - A MOŻECIE MI POMÓC W TEN SPOSÓB

PODAJCIE MI STRONĘ NA KTÓREJ COŚ TAKIEGO ZNAJDE ALBO JEŚLI MACIE TAKĄ WIEDZĘ TO NAPISZCIE MI

PROSZE WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.12.2004 :: 14:40 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Ahhh Blandzia, Blandzia ty zawsze coś zrobisz smiesznego :]]] :*
Talk.pl :: Wróć