blandzia - komentarze



16.12.2004::21;30
ehhhh pisze ta notke wlansnie teraz o tej godzinie, ale zobaczycie ja
niestety pozniej bo ci powalency znowu cos robia i nie ma netu...
nie no tak mi sie humorek sp* ze normalnie... . Wlasciwie to sie
poplakalam jak zobaczylam ze nie ma netu, ja tak bardzo pogadac z wami
chcialam ale nie ci...no dobra skoncze ze nazekaniem. Przed chwila z hali
wrocilam ele jajca byly... . NIo jestesmy, pierwszy mecz, tanczymy i siepomylilam bo na qmpele patrzylam i ona wlasnie zrtobila ten blad i ja tez. Ale to tam... mecz zakonczyl sie wynikiem 8;6 dla nas, mamy zdjecie z mlodziakami;]
Potem drugi mecz, mamy wchodzic, ale nam nie dal sedzia tyle czasu wiec tylko stalysmy i klaskalysmy, potem mialysmy na przerwie tanczyc ale sie latynoski wryly i tanczyly...
nio dobra czekamy do konca, a ja oczywiscie zrobilam cos z gasnica i...bumm proszek niebieski sie rozsypal heh. Podchodzi do mnie dwuch wielkich ochrroniazy, gapia sie i mowi jeden "no co..." czy cos tak.... ja sie odwocilam
i rozplakalam, potem Agnieszka mnie pociszala i inne dzieffcynki, przychodzi P. Suszek (ja dalej rycze) i pyta kto to zrobil, ja mowie ze ja, pani mowi ze nic sie nie stalo i zartuje ze potem posprzatam (ja oczywiscie w to uwierzylam i omal sprzatac tam nie poszlam)
potem w koncu tanczylysmy i bylo spoxio, nie pomylilam sie;]. i potem mialysmy zdjecie robione z druzyna Węgierska, potem z POlska (jak sie ustawiamy, ja sie odwrucilam i Machura sie tak fajnie usmiechnol hehh)
i potem wszystki z Machura (nr 8) mialysmy robione zdjacia. A wlasnie, Machura to ten ktory jest z INPULSU, 2 rac gral w skaldzie Polski.
Wkurzyla mnie tylko Sandra (ta ktora drag polknela) bo sie mojich wlosow czepiala, to nie moja wina ze sie elektryzuja eh.
Kurde ja chce z wami pogadac, a nie moge buuuuuuuu;(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć