blandzia - komentarze



hmmm czy to nie dziwne ze w jednej chwili dzieje sie tyle rzeczy, ze w czasie jednego dnia mozemy smucis sie i smiac, ze w czasie roku mozemy przezyc tyle chwil, tyle wrazen ale tylko raz sie kocha naprawde. Teraz wiem jak bardzo gardzillam i zucalam tym slowem.... jakze wielkim i pieknym. Ehhhh owszem kochac mozna roznie.Na swoj sposob kocha sie rodzicow, na inny rodzenstwo, bliskich przyjaciol czy chlopaka... Ale mysle ze ta ostatnia milosc jesli jest szczera, potrafi przetrwac bardzo duzo. Co to znaczy kochac?? Przeciez kazdy z nas podobno zna to uczucie doskonale....jednak nie. NIe zna go wiele ludzi, gardzac nim i popychajac we wszystki strony... . Tk wiec co to jest?? To dawac: usmiech, szczescie, pomagac, wspierac duchowo, wierzyc (moznaby tak wyliczac do konca swiata...), nie to nie tylko to. To wielkie i cudowne slowo to cos wiecej. To rowniez cierpiec...nie tak ze facio przyjdzie je* cie w nos i cierpisz bo to wtedy nie jest milosc. Jesli kochasz to tesknisz, obawaisz sie martwisz, ufasz a zarazem bojisz sie... . I znowu dodam ze to nie tylko te rzeczy, bo "miłość"i "Kochać" to slowa tak wiekie i potezne za nie mozna zastapic ich innymi slowami, bo chocby wyminic wszystkie uczucia, mysli, dobre slowa to i tak to nie bedzie na owni z zadnym z tych slow. Kochac to tez potrafc wyznac cos co nam sie nie podoba, porozmawiac....jak wiele tych rzeczy i slow.... . Wiec teraz wszyscy zadajmy sobi pytanie, wszyscy bez wyjatku " czy wiem co to znaczy kochac??" napiszcie odpowiedzi w kom. Ja chyba wiem, tak wiem...a wy??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
14.12.2004 :: 16:01 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Ja chyba też wiem :D Wiem też że Bardzo Bardzo Mocno Kocham Cię! :*
14.12.2004 :: 07:10 :: fojt.wnc.katowice.pl

W tym pierwszym miało być napisane GOSIAK;) ale sie nie zmieściło...ehhh....nie moje wina...;)
14.12.2004 :: 07:09 :: fojt.wnc.katowice.pl

Werisa91...Gosi

TY CHYBA wiesz....;>
Czyż nie????????????
A tego zgreda zamodruje własnymi rękoma!!!!;P:P:P:P:P;)
Talk.pl :: Wróć