blandzia - komentarze



ja tych faciow z netu zaaamorduje....znowu nie mialam netu ehhhhh ja sie poplacze zaraz, tzn juz nie bede plakac bo mam nat. Dzisiaj pierwszy raz od wielu tygodni sie rozryczalam...na fizie...eh. Bo mi sie z lekka pomylilo. hmmm myslalam ze dobrze, okazAlo sie ze zle, a jak widzialam punktacje to juz wiedzialam co dostaneee eh poprawi sie...ale jak wszyscy mowia: bedzie dobrze, to wtedy jeszcze bardziej odczuwasz to ze jest obecnie zle heh;]. I czulam sie taka hmmm sama na tym swiecie, nie wiem czemu ale hm tzn wiem ale to nie wazne, to akurat sa moje mysli ktorymi nie bede sie z wami (narazie ;]) dzielic. Nio i bylam z 2 stron smutna i z jednej szczesliwa. smutna bo wiadomo-fiza, a drugi bo, bo, a z reszta co sie bede uzalac ;], a szczesliwa bo mi 5_ z gegry wychodzi a to cholernie trudne u tej babki (wiem ze sie chwale ale trudno sie mowi;]). W czwartek wystepy mamy miedzynarodowe ii bede tanczyc. Mam nadzieje ze sie nie pomyle;/;]. nie no ide juz papaaaaaa;]



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
13.12.2004 :: 22:36 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

:* brawa dla Ciebie za tą Gegre ;] A z Fizy to nic się nie stało, a pozatym zawsze może być gorzej :D
Talk.pl :: Wróć