blandzia - komentarze



Znowu jestem ! umiem juz biole nawet niezle chyba...zobaczy sie jutro na bioli;]. A dzisiaj chce napisac ooo...klamstwie... Czasami klamiemy: dla wlasnego inter, zeby sie zemscic, aby kogos "kryc" lub gdy uwazamy ze lepiej bedzie oklamac jaks sobe niz powiedziec jej prawde itd. Nawet jesli klamiemy by kogos nie urazic, to i tak kazde klamstwo wyjdzie na jaw , i zawiedziemy zaufanie tej osoby (chyba ze sami sie przyznamy, ale to bez sesu). klamstwo jest nie jest dobre, nie jest tez zle. zalezy kiedy je wykorzystamy. Ale ludzie, jak cos to ja wole najgorsza prawde niz klamstwo... tak wiec jesli o czyms nie wiem to wole sie dowiedziec i bede wdzieczna jesli sie dowiem. Owszem, pewnie sie wkurze ale na pewno docenie to ze ktos mial odwage sie przyznac, i na pewno kazdy z was to doceni. Wiec ja od dzisija nie bede klamac...a raczej sprobuje, a TY??



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
09.12.2004 :: 20:14 :: caj30.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cynthia

Blandzia !!!!
Na biole jak zwykle nie umiem, lecz mam sciagi A czy umiesz na chemie pierwiastkow? Cio.
09.12.2004 :: 19:53 :: 212.160.102.66

angella89

ja jutro tez mam biolei ma pytaca za tydizen mam poprawe z bioliijak ja nienawidze tego przedmiotu!!!!http://angella89.talk.pl/
Talk.pl :: Wróć