blandzia - komentarze



Moje postanowienie poszly papa ;]. Coraz mniej brzuszkow (tylko 255 dziennie) robie...ehhhhh. Wiem ze was zanudzam ale napisze teraz o mojej ulubionej reklamie haha. To reklama nutelli....bardzo fajna...przeciez potrzeba tyle energi zeby odkrywac swiat, uczyc sie (...) i zeby byc dzieckiem. A przeciez kazdy z nas jest dzieckiem;]. Pamietam jak bylam mala...zawsze chcialm do budy.....byc duza heh. Codziennie mierzylam sie, malowalam kosmetykami "dla dziewczynek:;/. I wogole chcialm byc duza. Na poczatku w budzie mi sie podobalo-swietni, literki ale potem... . Nie bylo zle owszem. Ale jakos chciabym wrocic kiedys tam gdzie mieszkalam, spotkac przyjaciol i...ehh chciabym tam wrocic. nio dobra pa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
09.12.2004 :: 14:38 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Moge z Tobą robić te brzuszki ;p Ciekawe kto wymięknie ;];];]
09.12.2004 :: 12:36 :: cjg140.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola

Masz rację ta reklama jest super...piosenka jest nie najgorsze...ja mam 12 lat. chciałam by chodzić do 2gim...ale cały czas...nie starzeć się dalej.... :] Fajne piszesz notki...nie to co ja...nikt nie komentuje, ale co tam raz się, żyje


pPApA
08.12.2004 :: 22:54 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Kiedyś to chciałem mieć z 30 lat, żeby być już dorosłym, śmigać autkiem i takie tam ;] a teraz bym się chciał cofnąć do 1 klasy ;] fajnie by było naprawdę ...Ale czasu nie idzie zatrzymać, można jedynie zatrzymać wszystkie zegarki ale nie czasu...
Talk.pl :: Wróć