blandzia - komentarze



20:34 25.11.04Postanowiłam! Będę dodawać notki szczegółowe o mnie, moich myślach, uczuciach i takie tam, ale nie na tym blogu. Zrobię po to następny (5 już) Blog z hasłem, które będą znały tylko osoby, którym ufam. Ostatnio stało się dużo, nawet bardzo takich rzeczy. Dzisiaj miałam hmm… mieszane uczucia. Najpierw byłam w szoku potem się śmiałam a potem rozpłakałam, potem znowu się śmiałam- z tego, że płakałam. O jejku to był szok, chociaż praktycznie bezsensowny hehe…resztę może kiedyś opisze na tamtym blogu…, kiedy będę miała net i będzie mi się chciało. Ale! Hasło dam tylko najbardziej zaufanym osobą i jeśli się skapnę, że ta osóbka komuś bez mojej wiedzy dała hasełko to po prostu je zmienię i już nie dam tej osobie (wiem, że to jasne, ale tak dla hmm dokładności, żeby niejasności nie było). Oczywiście będę tu opisywała dni, ale np. zrobię tak, że napisze coś i dokładniej tam to opisze lub napisze, że ciąg dalszy na innym blogu. Jejku jak ja bym chciała żebyście czytali to już na moim blogu….Niestety dalej nie mam netu wiec przeczytacie to później. Pisze to w Wordzie, dlatego tak mało błędówJ. W ogóle to chyba nadal jestem w tym bezsensownym szoku, eh… trudno się mówi J. Wie, że się użalam nad sobą, ale w końcu od tego są blogi (miedzy innymi oczywiście). J chce net, jeśli do jutrzejszego wieczora nie będę miała natu to sama do tego faceta zadzwonię. Chce net, bo o coś się martwię i chce(cenzura...)Kończę, na razie oczywiście, jeszcze będzie coś, może dzisiaj, dzisiaj może jutro…kto to wie

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć