blandzia - komentarze



hejka, postanowilam ze bede opisywac bardzo dokladnie dni (oczywiscie niektore rzeczy rzeba tloske ocenzurowac...), wiac zaczynam.

wstalam okolo 8. Poszlam sie myc, i spojrzalam w lustro, z ktorego gapil sie na nie jakis rozcczochrany, blady potwor, najpierw sie rozesmialam ale potem gdy dotarlo do mnie ze to ja postanowilam cos z tym zrobic, najpierw wlosy (auc same koltuny), POTEM TWARZ- WYWALILAM POL PUDRU I wYGLADALAM JAKK... lepiej nie przytaczac, i szybciutko to zmylam (od razu lepiej!!) i znowu blada jak trup...o nie blsnda, tak to wygladac nie bedziesz-pomyslalam i zrobilam 100 calych brzuszkow. I... wygladalam jeszcze gorzej niz po tym pudrze...bylam cala czerwona i spocona (mimo ze codzieninie robie brzuszki to nie 100 za jednym tchem) ehhh powiedzialam "dosc" i siadlam przy kompie, wlsne mialam pisac notke gdy łukas podchodzi i mowi "jedziemy na basen!". No wlasnie, ubralam sie i pojechalismy do Jawozna i bylo bardzo fajnie. Poszlam se do sauny, na poczatku byl tam tylko jeden facio ale potem z 8 sie wrypalo co mieli okolo 16 lat i 2 grube baby i tloske posiedzialam i wyszlam. POtem zimny pryszic ktory powienien wedlug mnie byc jeszcze zimniejszy. Potem wskoczylam do basenu, przeplynelam 2 dlugosci tylko bo ni bardzo mi sie chcialo. Potem poszlam na jezdzalnie z Lkaskiem i se pozjezdzalismy (lukasz zaczol sie drzec" czemu taka duiza ten pan jest glupi[o ratowniku], ja chce juz ja nie chce czekac")Potem sie szybciutko ogrzalam w brodziku [zawsze jest tam ciepll bo to nalezy do elektrowni chyba i ogrzewaja brodzik i baseny wogole] i poszlam sie ubierac, umylam wloski [skaplam sie ze zapomnialam szczotki] i tyleee. Potem mielismy isc do jakiejs restauracji i poszlismy tyle ze jedzenia tam nie mieli! Potem do "plusa" na zakupy pojechalismy i rodzice kupili slodycze, zupki dla dziadka, picei i taakie rozne. Potem do domu- mama zrobila plackii. A teraz oprucz tego ze pisze ta notke to jeszcze czytam ksiazke "ksiezniczka i zebraczka" str.132. A teraz ide pa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
17.12.2004 :: 14:40 :: 192-88.is.net.pl

kasia

jak ma na imię książe którym ożeniła się żebraczka
13.11.2004 :: 15:44 :: bjw129.neoplus.adsl.tpnet.pl


13.11.2004 :: 15:18 :: pc182.wnc.katowice.pl

Gosia

Albo mnie ucho myli albo skasowałaś ta okropną muzyczke!!!!!!!
Nareszcie! Blandzia robisz postępy
13.11.2004 :: 15:16 :: pc182.wnc.katowice.pl

Gosia

Albo mnie ucho myli albo skasowałaś ta okropną muzyczke!!!!!!!
Nareszcie! Blandzia robisz postępy
Talk.pl :: Wróć