blandzia - komentarze



ehhh co tu dozo mowic... a jednak powiem, nie wiem czy duzo, ale powiem. Bardzo mi...no smutno. Jak ja dawno tego slowa nie uzywalam. ehhh, jest mi bardzo smutnooo, bardzo! Ale...nabieram sil i CHYBA sie pozbieram w koncu. Mowilam juz ze zemsta jest niepotrzebna, ze nie przynosi ulgi, ale...no wlasnie. Ja owszem zrobilam pare glupich rzeczy ale nie zrobilam nic Bardzo zlego, przeciez to nie ja biegam i usiluje na hama pocalowac jakiegos debilnego chlopaka, to nie ja robie striptiz przed cala klasa, to nie ja pytam chlopaka czy bedzie ze mna chodzil...ale to JA teraz cierpie... . Tak. wlasnie ja. To dziwne nie?? NIe wiem moze wchodzi tu czasem, moze nie. W glebi serducha bardzo chce zeby wchodzil na mojego blogasa. I jetem gotowa znow (ale w inny sposob) sie zemscic. NIe zamierzam wklejc naszych rozmowww, nieee to dziecinne. po prosty JESLI BEDZIE TRZEBA to sie zemszcze i to w bardzo bolesny sposob (nie tylko dla niego, dla mnie tez ale to nie wazne...). Ale musze to przemyslec.A i jeszcze cos, wielkie DZIEKI DLA LUDZI KTORZY MI NAMIESZALI ! Jakby nie oni to moze...a dobra dam se spoxa ale powiedzcie co o tym sadzicie prosze.



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
27.11.2004 :: 17:00 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

A tam olej tych co namieszali ;] Bo to zawsze przez nich się źle kończy ;] no ale cóż ;]
06.11.2004 :: 18:13 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

hejka fajny blog! Zapraszam czasem do mnie!
Talk.pl :: Wróć