blandzia - komentarze



chce uciec...ale nie z domu, nie o to chodzi... chodziii o to ze chce uciec myslami...uciec od wspomnien, nie pamietac... nie pamietac tak wielu rzeczy. Ile ja w zyciu spieprzylam?? ehhhh BARDZO wiele! takkk wiele. I jedna rzecza ktora speprzylam to bylo dodanie czegos na ten blog. EEEh.zrobilam to z zemsty praktycznie...a teraz cholerrnie zaluje. Czasami wydaje sie ze jesli sie zemscii to juz poczuje sie ulge...a teraz?? Nie czuje ulgi a mam poczucie winy, cholerne potrzucie winy...i zadreczam sie myslami ze moze gdyby nie to to wszystko byloby inaczej. ZUPELnie inaczej. Gosiaaa...pewnie myslisz ze jestem kapletna idiotkaaa...a nawet jesli tak nie myslisz to ja sie tak czuje. Jak kapletna idioka. Jestem na siebie zlaa a to co jest najgorsze to to ze nie mam sily walczyc. NIe mam sily walczyc przede wszysstkim z soba, o *i o... przyjazn.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
27.11.2004 :: 16:54 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Można tak powiedzieć że ja żałuję tylko 1 rzeczy w życiu, a reszta jest miłym wspomnieniem, np jak rozwaliłem sobie łokieć gdzieś tam, na starość to będzie wspomnienie dla np wnuków ;] pozdro :p
05.11.2004 :: 16:28 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosia (werisa91

Wcale nie mysle że jestes idiotką...a wiem jak sie teraz możesz czuć...też tak mam...ale nie przejmuj sie;] Jeszcze wszystko się ułoży...jeszcze będzie dobrze...zobaczysz
Talk.pl :: Wróć