blandzia - komentarze



Dzisiaj

Buda
bylo na 8 do 14.20 ...niestety! Pierwsza rela- spox, potem angol- tez, potem yyy hista, potem wf, potem fiza, potem polok i domek. Eh fiza byla przerazajaca...brr juz mi zimno jak tylko pomysle...ehh. aa na macie...mialysmy z Cynthia isc powiesic gazetke w gablocie. Poszlysmy. Ale oczywiscie kiedy ona sie do czegos zabiera....jednym slowm ZŁAMAŁA, a co?? KLUCZ! Tak zlamala klucz! Okazalo sie ze to ostatnia kopia. Poszlysmy szukac pani Suszek, znalazlam ja na 2 pietrze. POwiedziala ze to ostatnia kopia... Ale pani KOcek powiedziala zebysmy do sekretariatu poszly...dala nam klucz- nie pasial, potem drugi i trzeci- tez nie, potem pan wozny poszedl i przyniusl ze 12 kluczy i ...dalo sie otworzyc wszystkie gabloty tylko nie nasza! Booo to co sie urwalo zostalo w luce na klucz... Pani kocek mowila zebysmy sie nie przejmowaly bo jakos wylamie te drzwiczki ktos albo znajdziemy inne miejsce na gazetke. No i tak zleciala Mata. Ale to nie wszystko potem bylo polok... co prawda nie dzialo sie w klasie nic strasznego tylko w mojim brtzuchu. Calu dzien bylam na 1 kanapce (tak to jest jak sie zapomni kasy albo 2 sniadania). hehhhhh no i potem z Karolina U. z 2A wrucilam do domu. aaaa chyba nie wspomnialam o przerwie...na 1 dlugiej przerwie (u nas sa 2 dlugie). jak zwykle sie na boju podciagalam na bramcce...i bronilam bo grali kamykiem chlopcy. no i matiz sie chustal na bramce iiii ehh to wcale nie bylo takie smieszne...;/;/;/chociaz heh no dobra smieszne bylo. A potem juz po dzwonku wracamy i Artur tym kamykiem mnie w kostke walnol, tzn komnol kamyk i on mi w kostke walnol....auaaaaaa , tak wiec wrucialm do klasy z bolacym lewym palcem (z podciagania sie, bo zle sie zlapalam) no i z bolaca lewa kostka...ehhhh fajnie......



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć