blandzia - komentarze



Teraz środaaa, ehh wydaje mi sie ze to bylo bardzo dawno temu...

sroda w budzie
mata, polok, chemia, angol, wf
Nie bylo zle! Mata- spox, liczby naturalnee, prosciutkie, polok- fraszkiiii i bajki (NUDA), chemia pierwiastki,o nie!, angol, jak zwykle pojebany, na cala klase 4 osoby cwiczenia maja i podobieral nas w grupy, ilestam osob w kazdej do 1 cwiczen!!, wf- jak zwykle spox, zaczelismy kosza!

sroda w homku
nio wiec po budzie przyszla po mnie motherka z lOukiem, wrocilismy do domu, zjadlam, przymierzylam trampki na tance ktore okazaly sie za male i poogladalam wszystko. Potem pojechalam na miasto wymienic trampki na wieksze (inny kroj bo takich juz nie bylo wiekszych) i wyporzyczylam ksiazeczki (7+2 dla luka) i oddalam te 16 wczesniej wypozyczonych ksiazeczek. Potem jade do domku a Kasie, Iwa i Marta dopiero co z budy wyszly! No a potem w domku kazali mi sie UCZYC, oczywiscie zamiest tego czytalam ksiazke ktora wypozyczylam z biblioteki "tajemnica Ameli", bardzo ffajne ksiazka, ale troche cienka (222 strony), wole pottera. a o 6:30 p.m. zeszlam na dol, poogladalam filmik jakis chyba... (zlote dziecko czy cos), potem poszlam sie kapac. Jak sie juz ubralam i wsystko to sprawdzilam czy jest net, dalej nie bylo! buuu!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć