blandzia - komentarze



Jak sie cieszeee....ehhhh nie wiem z czego...czy z tego ze Angol ostatni sie skonczyl czy co?? NIe cieze sie ze Artur mnie bloknal, ale mi to nie przeszkadza za bardzo, i tak prawie nie gadalismy...ehhh lubie go coraz...MNIEJ... nie ze go nielubie,ale tez nielubie tak bardzo jak kidys....nio cuz...GOSIA!!! Wsopuklczucie... naprawde...sorki ze sie myllam ale....bedzie jak ty to mowisz Good.
hymm dzisiaj pytala z mapy, ale nie mnie, "kumpela" duzo nie umiala i jej 4 dala !!!! ehhhh..I Adamowi tez... . Hej Artur...skoro przeszkadzaja ci moje notki to PO CO JE CZYTASZ?? Ale teraz to juz tylko z ciekawosci zastanawiam sie czemu jestem "slepa i gllupia", nie musisz dpowiedac, wiem...Jak moglam nie zauwazyc ze z ciebie taki , i zabujac sie w tobie?? Jak moglam, nie wiem... myslalam ze fajny jestes...myslalam i sie myslilam, ehhh. Moze chodzilo ci o cos innego?? Mnie to Waliii. NIe chcesz mowic to NIE MOW! Spac mi sie chce...a jeszcze 3 dni prasowki do zrobienia...eh..ja to mam pecha... . Mam tez do powiedzenie a "kumpeli"... ty:
, jak moglas? hym?? Jestes i , nienawidze ci ty i sie do mnie nie odzywaj.!!
To by na tyle bylo pa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
27.09.2004 :: 19:54 :: bnq95.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

Bardzo bardzo bardzo podoba mi sie twoja stronka. 3maj tak dalej . Masz przezabawne Filmiki . Pozdrowionka i zapraszam na mojego bloga bellaabla.takl.pl
Talk.pl :: Wróć