blandzia - komentarze



azalia zadala mi w komnencie pytanie: A kto to ARtur??
Wiec odpowiem: Zarur to chlopkak w ktorym sie zabujalam, poklucilam, obrazilam, i nie wiem o czym mowi... CHcesz wiedziec wiecej?? Czytaj notki wczesniejsze...

Przestalam ukrywac ze Artura lubie ( w wiekszym tego slowa znaczeniu)tymbardziej ze sam towie, bo przypomnialy mi sie slowa kumpla (tak trebant o ciebie chodzi) hehhh a one brzmialy tak "tylko szczeniak nie przyznaje, wstydzi sie powiedziec ze ktos mu sie podoba, to przeciez normalne..."

Napisze cos jeszcze jak juz zaczelam! Cholernie spac mi sie xhce bo pszlam spac o 23 a wstalam o 5.00, nie moglam spac, plakac, myslec, wierzyc, czucx nie moglam nic!! Przez ciebie znowu!! BVo nie wiem...ehh moze kiedys to przeczytasz...czytales juz mojego bloga nie?? ehh by;es na mnie wsciekly i nie dziwie ci sie...ale ja tez mialam powod zeby to zrobic i zeby byc na ciebie wsciekla, wiesz jaki nie??

Ehhhh, ja tu pisze a ty pewnie tego nie czytasz (chociaz moze...), mozesz se czytac, wszyscy moga czytac, inaczej haslo bym dala...mozecie se ze mnie smiac i nabijac, ty;ko napiszcie o tym w komenta...o tym co was smieszy,i takie tam...

Hyhhh jak mi smutno, nawet nie tylko przez ciebie , mam dola.... . O co ci z tym "glupia i slepa chodzi" mnie to meczy dniami i nocami... czegos nie zauwazylam?? Czego? A moz ecie ponioslo i za duzo powiedziales?? Odpowiedz kidys prosze....



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
25.09.2004 :: 17:20 :: bzy70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tereska

Podziwiam Cie, to był moim zdaniem dobry, madry i dojrzaly ruch. dobrze, ze jestes szczera, zainponowalas mi i to bardzo. Trzymaj tak dalej i naucz mnie tego, bo choc ja prawie zasze jestem szczera, to czasem wole czegoś w ogole nie powiedziec...
Talk.pl :: Wróć