blandzia - komentarze



ehhhh, wszystko sie popieprzylo...jak zwykle... . A ja glupia mialam nadzieje, mialam nadzieje, wielka nadzieje. Ale ja nie przestaje sie w nim kochac. Wszystko jest tak szybko... . za szybko. Ja nie umiem o tym myslec..to glupie! Ja nie mam juz nadzieji. Ohh, tak mi przykro, tak bardzo...bardzooo, ale ten swiat nie chce mnie zrozumiec, gdy myslisz ze wzystko jes dobrze to nagle dzieje sie cosss... .Gosia, tym razem sie mylilas... . Nie jest GOOD, jestt bardzo zle... .BARDZO. NIenawidze...., nienawidze siebie, ze jestem taka glupiaaaa, ze znowu bylam tak naiwna... . Jak moglam wierzyc ze bedzie dobrze?? JAK?? PO CO?? PO co?? Nigdy nie bedzie dobre... NIGDY. Jednak nie ma nikogo fajnego... Kazdy Cie wysmiewa za twojimi plecamii... . TAK jakt onn! ŚWinia! WSZYSTKIM pewnie WYUGADAL< kiedy gosa mu powiedziala. NIe obchodzi mnie juz niec....nikomu juz nie zaufam, nie uwierzee. GOSIA, to oczywiscie nie jest do ciebie, bo kazdy moze sie pomylic... . NIE obchodzi mnie juz zadna dyska, gegraaa, mataa nic. Nawet kolko, cho c jest fajne, mowilas ze jest innyy....ale nie jest! I teraz o tym wiesz. czesc.aaaa i obrazkami sie tez nie przejmuje, bo po co??
1.nie czytacie notek
2. nawet nie komentujecie czyms w stylu: dzieki...,
3. nie chce mi sie
4. mam dola
5. nie obchodzi mnie czy tu wpadacie czy nie, bo jak tak to tylko zeby obrazek zwinac albo skrypt!

NIenawidze siebie...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
29.09.2004 :: 20:24 :: cau108.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sissi

Nawet ja ....
23.09.2004 :: 23:25 :: ntwklan-kat-62-233-185-66.devs.futuro.pl

zwierzyniec

Hej!Chciałam Cię poinformować,że jesteś już właścicielką polarnego niedźwiadka Śnieżka i mopsika Pysia.Mam nadzieję,że będziesz stosować się do regulaminużyczę miłej zabawy i zapraszam ponowniepa!!!
23.09.2004 :: 22:21 :: chu243.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ada

Cze
Jak wstawiłaś by zamiast myszki były kwiatki i gwazdki. odpowiedz na ada.talk.pl
Talk.pl :: Wróć