blandzia - komentarze



Nastolatki w naszych czasach.
Eh to co widzę, mnie przeraża. Tą niedojrzałość i egoizm… nie we wszystkich oczywiście przypadkach tak jest, ale u większości. Mnie to przeraża. 80% z nich to dzieciaki… one wolą różowe torebeczki, puderki, sztuczne rzęsy, minowy z których dupa wystaje. Ja nie mówię, że ja jestem święta, że wszystko robie dobrze, nie mówię, jestem wręcz przeciwna patrzenia na to co powiedzą inni ale… no właśnie. Trzeba wiedzieć gdzie są granice… trzeba szanować siebie! Ale nie… one lubią całować się z nowo napotkaną osobą, lubią szybkie niezobowiązujące numerki po których nagle je olśniewa- on nie miał gumki. One chcą mieć wszystko, nie dając nic... one wolą śmieć się z bólu, nie chcą rozumieć, nie wierzą, nie pragną- chcą tylko być gwiazdami... nie wiedzą, jak szybko się wypalą...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
28.05.2006 :: 18:11 :: 83-143-103-206.welnowiec.net

Gosia

...hmmm...zaraz przypomina mi sie incydent na lekcji angielskiego...:|
27.05.2006 :: 22:14 :: ess142.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamelia

Tak, nie wszystkie nastolatki noszą różowe ciuchy i szpilki.... Jeszcze nie jest tak źle. ;)


http://kamelia.eblog.pl
27.05.2006 :: 20:33 :: s184pc239.mmj.pl

melancholia

ale dobrze, że są jeszcze osoby takie jak Ty - ze zdrowym podejściem... szkoda tylko, że jest ich tak niewielka ilość :|
27.05.2006 :: 19:03 :: leic-cache-4.server.ntli.net

spiaczka

Tam miało być ^anglia^. Ech...
27.05.2006 :: 19:02 :: leic-cache-4.server.ntli.net

spiaczka

Zasługa krajów ^bardziej rozwiniętych^ nie dotkniętych nigdy szorstką dłonią ^prawdziwej^ władzy, którą my niestety (a może stety) dotknięci zostaliśmy. Mylenie wolności z egocentryzmem, mylenie tolerancji z bezgraniczną akceptacją głupoty. Takie przemyślenia po kilkumiesięcznym pobycie w kraju ^wolnym, tolerancyjnym i bardzo do przodu^. Nastolatek, który może wsadzić własną matkę do pierdla za klapsa w tyłek, gówniara wyglądająca jak panienka spod latarni, która idzie ulicą i grozi matce sądem machając petem, za to, że na nią krzyknęła. W Polsce nie jest aż tak źle. Jeśli tak natomiast jak moja ^ukochana anglai^ ma za kilka lat wyglądać kraj, w którym będa dorastać moje dzieci to ja dziękuję i chcę wysiąść. Nie chcę takiego świata i takiej ^wolności^, takiego szacunku wobec siebie i drugiego człowieka. I nikt już nie powie, że CZŁOWIEK brzmi dumnie....
27.05.2006 :: 15:06 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia

Klauduś- jasne, że wytrzymasz;]
Kate- tak... ale nie jest to tylka wina mediów, to tez wina zaniedbań i tego, że zamiast normalnie gadać z ludzmi, wszystkiego musimy dowiadywac się właśnie z netu, z filmów albo od klumpli, bo nie umią dorośli rozmawiać z nami...
Olecha- heh spoko...moja kuzynka sie umalowala na komunie heh

27.05.2006 :: 12:40 :: abrp252.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

To odrazu mi przypomina teledysk Pink - stupid girl! Mówię ci mnie tez to przeraża :/ widziałam taka 8 latkę to była umalowana że shok :O
27.05.2006 :: 12:16 :: host-ip1-108.crowley.pl

Kate Shinoda

Nasze pokolenie niestety wyrasta spod szklanego ekranu mediów, w których przewagę biorą sex, pieniądze i dążenie po trupach do celu, zaś mottem przewodnim jest
27.05.2006 :: 09:15 :: 62.29.157.226

klaudusiaaaa15

no napewno tylko jeszcze chcialabym wiedziec kiedy go zobacze... a watpie ze szybko..=( ale co sie tam bede smutac...=) przeciesz chyba juz wytrzymalam dluzszy czas wiec teraz tez wytrzymam...=) a po za tym mam monisie...=)przyjaciolka zawsze jest najwazniejsza...=) buziazki:*
Talk.pl :: Wróć