blandzia - komentarze



„Bardzo często okazuje się, że szczęściem jest nie wiedzieć wszystkiego.” H. Jackson Brown, - PS Kocham Cię

Może to i prawda…. Nie chodzi mi jednak o to samo to zdanie. Teraz zastanawiam się, jakie rozczarowanie przeżył sam autor lub ktoś z jego bliskiego otoczenia, że nakłoniło go to do wyciągania takiego wniosku. Czasem naprawdę niedobrze jest wiedzieć… czasem nie jesteśmy gotowi wiedzieć wszystkiego- znać całej prawdy- zbyt bardzo ona wydaje nam się nierealna, odległą…. Przeraża nas. Nie rozumiemy pewnych emocji związanych z sytuacjami, których nie przeżyliśmy, nie potrafimy zrozumieć kogoś… . Są rzeczy, o których nie chce się wiedzieć, są sytuacje…których nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Dlatego właśnie, gdy dowiadujemy się o czymś- przeżywamy szok, zaczynamy nad tym myśleć i ciągle nie rozumiemy, zaczynamy wszędzie widzieć podstęp… i niszczymy wszystko na co pracowaliśmy. Wyzbywamy się szczęścia. A przecież było tak pięknie, dopóki nie dowiedzieliśmy się, że… no właśnie. Więc zastanów się, zanim zapytasz kogoś jeszcze raz o jego życie, czy naprawdę chcesz wiedzieć wszystko…

[szlaban- ale żeby wkleić notkę, zrobię wszystko heh=P)

Wszystkiego najlepszego Łukaszku…masz dziś przecież 5 lat…


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
23.05.2006 :: 14:42 :: leic-cache-4.server.ntli.net

spiaczka

Ten cytat boli. Choc takie słowa daja nadzieje. Bo wiem, że szczesciem jest nie wiedziec wszystkiego a ja jestem i tak szczesliwa i wciaz kocham... czasem to takie dziwne. Boli a ty wybaczasz bo kochasz i masz nadzieje. Ja juz nie chce wiedziec i nie chce by ktos wiedzial. Zdołowałam sie. Smutne to co napisałam... i ta Twoja notka też jest smutna. Pozdrawiam
22.05.2006 :: 00:56 :: host-ip22-167.crowley.pl

cosmo

widziałem taki film - rekonstrukcja
19.05.2006 :: 20:10 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Czy by kochać potrzeba motywacji?!
19.05.2006 :: 00:29 :: clt251.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Szczęściem jest nie wiedzieć wszystkiego i pławić się w kłamstwie kochając coś lub kogoś nie znając prawdziwej motywacj, prawdziwych uczuć... Brrrr.
Talk.pl :: Wróć