blandzia - komentarze



„Miłość - wieczna wiosna kobiety i wieczna jesień mężczyzny. „
Helena Rowland
Zastanawiam się nad słowami tej kobiety… . troszkę mnie zafascynowała. Wiosna… to przecież kwiaty, zielona trawa, motyle, śpiewające ptaki, rodzenie się do życia. Jesień. Spadające liście, złote, powolne zasypianie. Lecz obie pory są piękne. Kobietom miłość daje uśmiech radość, cel życia… więc czy mężczyzną dale stabilność, powagę…bo właśnie z tym kojarzy mi się jesień. Z wyrzeczeniami, z dorosłością. Wiosna natomiast z dziecinnością, z czerpaniem przyjemności z najprostszych chwil. Gdzieś czytałam, że gdy kobieta się zakocha- śmieje się częściej niż zwykle, a u mężczyzny jest odwrotnie- częściej chodzi poważny zamyślony. Jesień wydaje mi się właśnie taka poważna, rozważna, dojrzała. A wiosna trochę naiwna, ale dająca nadzieję. Ja rozumiem to tak…


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
12.05.2006 :: 23:18 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Dziękuję... co do Ciemnych kolorków...taki mam jakiś nastrój teraz. Ale nie jest najgorzej- gdyby było najgorzej byłoby tylko czarne tło i szare notki...
12.05.2006 :: 18:29 :: akz55.neoplus.adsl.tpnet.pl

narcotic_girl

Fajnego masz tego bloga naprawde mi sie podoba. Tylko sie zastanawiem czy kolorki nie są za ciemne
zapraszam do siebie
http://blog.tenbit.pl/narcoticgirl/

papapa
12.05.2006 :: 17:05 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Ciekawe uczucie Spiaczko...w sumie, Ci go zazdroszczę (uczucia).
12.05.2006 :: 15:33 :: leic-cache-4.server.ntli.net

spiaczka

Jeszcze coś... porównałam tą notkę do mojego zwiąku i tego co ja czuję. Ja mam wiosno-jesień. Kocham do szaleństwa, spiewam, tańczę, chciałabym bez przerwy być blisko Niego a kiedy juz jesteśmy razem to czuję że ufam, czuję spokój, pewność - taką jesień właśnie. Piękne... oj piękne :)
12.05.2006 :: 15:31 :: leic-cache-4.server.ntli.net

spiaczka

jedno słowo, sto znaczeń, tysiąc odczuć...
10.05.2006 :: 18:16 :: tb128.internetdsl.tpnet.pl

Agacia

MIŁOŚĆ zawsze jest inna i inaczej zmienia każdego z nas..
Talk.pl :: Wróć