blandzia - komentarze



Stereotyp faceta- czyli o rzeczach ludzkich ale niemęskich

Chodzi mi o łzy. Kobiety często płaczą. Nikt im tego nie zabrania i nie obwinia o to… natomiast gdy mężczyzna płacze, zostaje nazwany ciotą i nie wiem kim jeszcze. Chamskie. Bo przecież łzy to normalna ludzka rzecz. Faceci mają niby być silni psychicznie, nieugięci, nie wiem co jeszcze… Ale to głupie stereotypy. Gdy coś boli, okazania łez jest okazaniem swego człowieczeństwa. A przecież człowieczeństwa się nie należy wstydzić! Jasne, że głupio by było jakby synek ryczał, gdy ktoś go obrazi, albo popchnie lekko… ale w takich przypadkach nawet kobiety nie płaczą (pomińmy tu wyjątki… ). Łzy mężczyzny wywołane przez kobietę lub kogoś innego kogo kocha są naprawdę piękne, bo szczere… tym samym facet, mimo tego, że jest taki silny, pokazuje swoją miłość… pokazuje jak bardzo mu zależy. Ja męskie łzy cenię bardziej niż babskie… bo nie oszukujmy się, kobieta jeśli chce umie rozpłakać się w kilka sekund, przez jakiś film albo wyobrażając sobie małego kotka marznącego na ulicy. Ale facet nie… on płacze, gdy już nie umie się powstrzymać, gdy już nie ma sił, nie wie co robić… eh… nie doprowadzajmy ich do płaczu, bardzo wiele ich to kosztuje…I my kobiety powinnyśmy uczyć się od nich tego… na łzy zasługują tylko najbliższe osoby… nie płaczmy przez byle gówno oczywiście zdarzają się też faceci, którzy ryczą o wszystko gorzej niż baba…i to jest naprawdę wnerwiając, no ale cóż….. I chodź wiele naukowców uważa, że kobiety bardziej rozwinęły się podczas ewolucji niż mężczyźni, to jednak widać „wyparowały” nam ważne rzeczy… i musimy nauczyć się ich na nowo.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
12.05.2006 :: 17:04 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Ok... możesz opublikowac, prosze bardzo =) w Sumie bardzo mi miło...


Tak Spiaczko...prawdziwa Miłość każdego złamie..
12.05.2006 :: 15:29 :: leic-cache-4.server.ntli.net

spiaczka

Bardzo fajna notka. Przypomniał mi się mężczyzna, który płakał bo kochał... twardy był jak głaz ale miłość go raz złamała. To piękne. Ja płacze średnio raz na dwa dni :D
11.05.2006 :: 23:22 :: host-81-190-16-248.torun.mm.pl

astro boy

hmmm... chcilaby prosic o pozwolenie na publikacje tego tekstu... bardzo zalezy... bo duzo mowi. a ja nie chce przepisywac. chce zeby to byly widoczne slowa kobiety
pozdrawiam
www.sciereczka.mylog.pl
Talk.pl :: Wróć