blandzia - komentarze



Każdy z nas jest takim małym autobusem, który jedzie do celu... jest wiele przystanków, wielu ludzi na nich wchodzi i wielu wychodzi, niektórzy mają bilety...inni jadą na gapę... Każdy przystanek jest ważny bo na nim czeka wiele osób i wiele niestety musi wysiąść. Ale nie można na jednym z przystanków spędzić zbyt wiele czasu ponieważ są kolejne przystanki... I w końcu gdzieś jest ten ostatni przystanek, ten cel naszego życia... oby tylko zdążyć dojechać tam na czas i wsiąść odpowiednich ludzi...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
01.05.2006 :: 15:41 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Wyskakuja lub zostają pchnięci...
01.05.2006 :: 12:00 :: dev28.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

no faktycznie ciekawe porównanie...
ale mnie uderzyło kiedy przeczytałam w pewnym wywiadzie, jak ktos porównywał zycie do łodzi płynącej po rzece, na końcu której był wodospad... Łódź to zycie, wodospad to śmierć, jednak niektórzy wyskakują z łodzi dużo wcześniej zanim ona dopłynie do wodospadu...
29.04.2006 :: 17:35 :: 82.160.33.66

Angela

siemka.co tam u ciebie???
pozdrawiam i zapraszam na moją stronkę www.angelus.talk.pl
27.04.2006 :: 23:40 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

porównanie człowieka do autobusu jest naprawdę ciekawe, nigdy się z takim nie spotkałam, natomiast czytałam gdzieś o tym, że nasze życie jest jak jazda pociągiem. W przedziale codzienności spotykamy wiele nowych osób, lecz każda ma swoje miejsce docelowe i nie zawsze jadą w tym samym kierunku :)
Talk.pl :: Wróć